Zespół

Pracują dla nas najlepsi praktycy w swojej dziedzinie, posiadający krajowe i międzynarodowe certyfikaty i unikatowe doświadczenie bojowe. Nasi instruktorzy to m.in. byli i obecni żołnierze polskich sił specjalnych, a także policjanci grup antyterrorystycznych, strażacy i funkcjonariusze straży granicznej, którzy wiedzę i doświadczenie zdobywali uczestnicząc w międzynarodowych misjach na całym świecie.

Nasi instruktorzy

Grzegorz

Weteran poszkodowany, były żołnierz Wojsk Specjalnych. Doświadczenie zdobywał na specjalistycznych szkoleniach oraz kursach, ukierunkowanych dla operatorów zespołów bojowych sił specjalnych. Instruktor nurkowania, narciarstwa, strzelectwa. Doświadczony specjalista z dziedziny sił specjalnych. Wykładowca akademickim na Uniwersytecie Śląskim.

Marcin

Weteran, były żołnierz Wojsk Specjalnych. Doświadczenia zdobywał na specjalistycznych kursach i szkoleniach z zakresu działań specjalnych dla operatorów zespołów bojowych. Instruktor taktyki interwencji, wspinaczki górskiej, strzelectwa sportowego. Ekspertem w dziedzinie materiałów wybuchowych, przeciwdziałania i zwalczania aktów terrorystycznych oraz taktyki działań specjalnych.

Mirek
Weteran, były żołnierz Wojsk Specjalnych. Uczestnik wielu szkoleń i kursów specjalistycznych, doświadczenie zdobywał podczas zagranicznych misji wojskowych. Ekspert w dziedzinie walki wręcz, instruktor strzelectwa oraz systemu kettlebells.
Paweł
Funkcjonariusz Policji. Weteran, członek plutonu bojowego Jednostki Specjalnej Polskiej Policji w ramach misji w bazie „Charlie Mike” w Mitrovicy w Kosovie. Uczestnik szkoleń i certyfikacji w kraju i za granicą w ramach misji Jednostki Specjalnej Polskiej Policji. Doświadczony instruktor strzelań policyjnych i obsługi urządzeń do obezwładniania osób za pomocą energii elektrycznej. Instruktor strzelectwa bojowego i sportowego, instruktor samoobrony certyfikowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.
Bogdan
Funkcjonariusz Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji z niemal 20-letnim doświadczeniem w zawodzie. Paramedyk zespołu bojowego, ratownik i koordynator działań medycznych. Instruktor zespołu szkoleniowo-bojowego, specjalista zespołu bojowego. Uczestnik licznych misji ratunkowych w Polsce i za granicą (m.in. Misja Policyjna Eulex Kosowo, Specjal Eulex Kosowo, PKW Sarajewo, EUFOR Republika Bośni i Hercegowiny, Misja Pokojowa ONZ w Kosowie. Uczestnik misji wojskowej UNDOF Wzgórza Golan.
ROBERT
Ratownik medyczny z wieloletnim doświadczeniem, instruktor Polskiego Towarzystwa Medycyny Ratunkowej, uczestnik wielu szkoleń z zakresu ratownictwa medycznego w kraju i zagranicą (m.in. Irak), certyfikowany instruktor strzelectwa bojowego i sportowego.
JACEK
Były oficer Sił Powietrznych, weteran – Szef Ochrony Bazy (Chief of Force Protection) Camp ALFA w Babilonie i Camp ECHO w Ad – Diwanijji (Irak). Inspektor teamu “OS Poland”. Uczestnik wielu ćwiczeń i certyfikacji narodowych i międzynarodowych, certyfikowany instruktor strzelectwa bojowego i sportowego, licencjonowany sędzia strzelectwa sportowego, propagator edukacji dla bezpieczeństwa osobistego i społecznego.
JACEK
Oficer Sił Powietrznych, dowódca jedynego w Siłach Zbrojnych RP pododdziału „specjalnego” poza Wojskami Specjalnymi, zajmującego się ochroną Personelu i Statków Powietrznych na lotniskach o niskim lub niewystarczającym poziomie bezpieczeństwa oraz odzyskiwaniem izolowanego personelu Sił Powietrznych RP. Uczestnik wielu ćwiczeń i certyfikacji narodowych i międzynarodowych, certyfikowany instruktor strzelectwa bojowego, licencjonowany sędzia strzelectwa sportowego. Aktywnie szkoli i współpracuje w zakresie działań bojowych z większością pododdziałów specjalnych służb mundurowych (Wojsko, Policja, CBŚP, SOP – dawniej BOR, Grup Realizacji SG itp.). Instruktor wysokościowy, w tym w zakresie stosowania technik linowych z pokładu statków powietrznych w działaniach bojowych, skoczek spadochronowy, płetwonurek CMAS**.
GRZEGORZ

Żołnierz Sił Powietrznych, spadochroniarz, płetwonurek, instruktor zaawansowany technik przetrwania w środowisku nieprzyjaznym, szkolący żołnierzy ze sztuki przetrwania. Uczestnik licznych kursów i szkoleń, w tym, z zakresu wspinaczki, poruszania się i przetrwania w jaskiniach, przetrwania w wodach szybko płynących, w warunkach śnieżno – lawinowych, stosowania technik linowych na śmigłowcach. Uczestnik szkoleń strzeleckich, taktycznych i medycznych. Pasjonat gór i sportów górskich, ultra-maratończyk – ukończone liczne biegi na dystansach powyżej 100 km.

RYSZARD
Instruktor aktywizacji dzieci i młodzieży w zakresie survivalu i tematyki wojskowej, opartej na działaniach nieregularnych. Posiada 8-letnie doświadczenie w organizacji i prowadzeniu obozów dla dzieci niepełnosprawnych i dzieci z rodzin patologicznych. Instruktor technik zachowania i przetrwania w środowisku nieprzyjaznym, z oddziaływaniem i bez oddziaływania przeciwnika. Ma doświadczenie w planowaniu, przygotowaniu i realizacji zajęć dla personelu wysokiego ryzyka w zakresie sytuacji zakładniczej i jenieckiej. Instruktor strzelecki w zakresie podstawowych umiejętności i technik posługiwania się bronią krótką z 10-letnim doświadczeniem.
MARCIN

Były funkcjonariusz z jednostki specjalnej Straży Granicznej z wieloletnim stażem. Instruktor strzelectwa sportowego, wspinaczki skałkowej, ratownictwa z powietrza GOPR. Uczestnik wielu specjalistycznych szkoleń i kursów, brał udział w rozbijaniu zorganizowanych grup przestępczych, doświadczenie zdobył podczas wykonywania zatrzymań szczególnie niebezpiecznych przestępców i wykonywaniu ekstradycji z najbardziej zapalnych rejonów świata. Zabezpieczał oficjalne wizyty w Polsce m.in. Ojca Świętego, Prezydentów USA, Rosji.

MARIUSZ

Podoficer Sił Powietrznych, były szef eskadry działań specjalnych, eskadry lotnictwa transportowego oraz lotniczej grupy poszukiwawczo-ratowniczej. Uczestnik wojskowych ćwiczeń i certyfikacji, certyfikowany instruktor strzelectwa bojowego i sportowego. Administrator systemów niejawnych,  licencjonowany sędzia strzelectwa sportowego, operator urządzeń utajniających pola walki. Propagator sportu strzeleckiego.